אתה נמצא ב: דף הבית > > מטפלים
Share
מטפלים
13/07/2011 20:09

מטפלים במכון שיר

שולה ארזי
שולה ארזישולה סיימה תואר ראשון, שני ושלישי באוניברסיטת "בר אילן" בפסיכולוגיה שיקומית וחינוכית. עבודת הדוקטורט שלה בדקה את התפתחות מרכיבי הקשב השונים באוכלוסיות בריאות ובקרב לקויי קשב. במקביל לתחום הפסיכולוגי למדה באקדמיה לאמנות הפלסטית במגמת ציור ופיסול. היא משלבת את עבודת הטיפול בילדים עם אומנות ויצירה. התמחתה בתחום הפסיכולוגיה של הילד והמתבגר ובטיפול משפחתי. היא בעלת מומחיות בפסיכולוגיה חינוכית, שיקומית, רפואית והתפתחותית. סיימה לימודי גרפולוגיה ארבע שנתיים וקבלה תואר מומחיות מטעם איגוד הגרפולוגים האמריקאי AAHA. סיימה תואר אקדמי בתזונה בתחום הנטורופתיה באוניברסיטה באנגליה. למדה אבחון דינאמי והעשרה אינסטרומנטאלית לפיתוח החשיבה על ידי פרופ' פויירשטיין במרכז לפיתוח פוטנציאל הלמידה בירושלים. סיימה לימודי היפנוזה. לאחרונה למדה את השיטה האמריקאית לטיפול בקשב Coaching ADD מטעם Israel Coaching Association . היא בעלת וותק של כ-30 שנה כפסיכולוגית וכמרצה וכיום מנהלת את "מכון שיר" במושב נחלים.

 

שרה אלמוג
שרה אלמוגמורה מוסמכת בעלת וותק של 30 שנה כמורה מקצועית בתחום החינוך המיוחד וההוראה המתקנת. מומחית באסטרטגיות למידה המצליחה לשלב היטב בין האסטרטגיות המובנות לבין החומר הנלמד בכיתה. שרה בעלת הכשרה מיוחדת בהעשרה אינסטרומנטאלית על ידי פרופ' פויירשטיין במרכז לפיתוח פוטנציאל הלמידה בירושלים.

 
 תלמה אדלר
תלמה אדלרמורה מוסמכת בעלת ניסיון רב, בעלת תואר שני בחינוך. התמחתה בישומי המחשב בחינוך וכן עוסקת בצילום ובעריכת סרטים ממוחשבת באמצעות תוכנת עריכה פרמייר. מעבר לתחום החינוך, הווידאו והמחשבים היא מלמדת ריקודי עם ועמים, מרקידה קבוצות של נוער ומתבגרים.
 
 אפרת לוי
אפרת לוישחקנית מקצועית של נבחרת כדור-עף נשים באריאל. בוגרת תואר ראשון בלמודי גיאוגרפיה וחינוך, סיימה התמחות במכון וינגייט של שילוב של ספורט וטיפול התנהגותי - ניתוח התנהגותי. עוסקת בספורט טיפולי ומזכירת מכון שיר.
 
 יעל ארזי
יעל ארזיעובדת סוציאלית, סיימה בהצטיינות יתרה לימודי עבודה סוציאלית באוניברסיטת בר אילן, כמו כן בוגרת תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת בר אילן. סיימה לימודי טיפול ביצירה והבעה בבית ברל במגמת דרמה תרפיה ועובדת בפנימיית עלומים בכפר סבא ובתחנה לייעוץ של הקיבוצים תל"ם.
 
 ניצה טייכמן
ניצה טייכמןסיוע טיפולי באמצעות בעלי חיים, ניתן על ידי ניצה טייכמן. בעלת תואר ראשון במדעים ותואר שני בחינוך. מורה למדעים בחטיבת הביניים, מרצה לביולוגיה במכללת "אורות ישראל", מתכננת תוכניות לימודים כותבת ספרי לימוד במדעים וטכנולוגיה לחטיבת הביניים, מרצה לביולוגיה ומסייעת מטפלת טיפולית חינוכית מוסמכת בעזרת בבעלי חיים. מסגרת פרטנית המשלבת קשר משולש של המטופל, החיה והמטפל. הטיפול חוויתי ומתאים לילדים. הוא מאפשר לילד הזדהות השלכתית עם החיה וכן מאפשר טיפול עקיף כאשר נוכחות של בעל חיים בחדר, תורם אווירה מיוחדת. תשומת לב ותגובות מהסביבה, "תירוץ" לפתוח בשיחה נוחה ולא מחייבת, כך מהווה בעל החיים כעין גשר ליצירת אינטראקציה. כמו כן שיטה זו מעודדת קרבה מיידית בין המטפל למטופל נוכחות בעל חיים מביאה לירידה בלחץ הדם ובקצב פעימות הלב תוך נטרול המתח שביניהם. החיה מעודדת קרבה מיידית בין המטפל למטופל.
 
 אילת נאור
אילת נאורמטפלת בדיבור מוסמכת ומנוסה, בוגרת המחלקה להפרעות בתקשורת של מכללת אמונה בירושלים, כמו כן מסיימת תואר שני בחינוך באוניברסיטת תל אביב. מטפלת בילדים באופן חווייתי ויוצרת קשר אישי עם המטופל. הדגש בטיפול הוא על ההגוי השפתי הנכון ועל העושר הלשוני וההתבטאות המילולית הרחבה.
 
דירוג דף:
13 הצבעות [ממוצע: 2.77]
הדפס עמוד שלח לחבר
התקשרו עכשיו

03-9339293
או

052-6933929

מכון שיר - מכון קשב וריכוז

שם מלא:
אימייל:
טלפון:
תיאור הפנייה:
קוד אבטחה:
חדשות מכון שיר
הסדר עם קופת חולים כללית-מושלם
קופת החולים הכללית ביטוח מושלם הכירה במכון שיר ומאפשרת הנחה משמעותית לטיפול פסיכולוגי, טיפול בהבעה ויצירה וכן לטיפול בקשב
ספורט טיפולי
טיפול באמצעות ספורט נערך על ידי מטפלת מנתחת התנהגותית שסיימה התמחות במכללת וינגייט. הטיפול כולל הקניית משמעת פנימית וחוזק פנימי השואב ממקורות גופניים. וויסות המאמץ וההרפייה בגוף עם השלכה לכל תחומי העשייה בחיים. קבלת חוקים וסמכות המבוגרים ובניית הרגלי עבודה תקינים.
סדנאות פלייבק לילדים
תיאטרון פלייבק הופך סיפורים אמיתיים ואישיים להצגה. הטכניקה מבוססת על עקרונות הפסיכודרמה.
כישורים חברתיים וחרדה חברתית
לשיפור כישורים חברתיים אנו מקיימים קבוצות קטנות באמצעותן נוכל לשפר את התקשורת החברתית ולהעלות את הביטחון העצמי.
ביופידבק
טיפול חדשני במכון !טיפולי בביופידבק באמצעות מחשב והדרכה צמודה. מתאים לטיפול בחרדות, באי שקט ואיזון הרגיעה של גוף-נפש  
סדנא טיפולית בדרמה
סדנא טיפולית בדרמה לילדים בגילאים7-14 תיפתח לאחר חופשת הקיץ - ההרשמה החלה.  
סדנא טיפולית לתיפוף
לילדים אנרגטיים -סדנא טיפולית לתיפוף הצליחה מאוד ותיפתח לאחר חופשת הקיץ - ההרשמה לנרשמים חדשים החלה.
שימוש מופרז בריטלין
הריטלין אמנם משפר את רמת הריכוז אך קיימות תופעות לואי משמעותיות. במכון שירניתן לשפר את הקשב בדרכים נוספות בהצלחה רבה! אנו נקנה לך ארגז כלים ואסטרטגיות חדשות.
הרשמה לטיפול מתחדשת
אנו נערכים לקבלת מטופלים חדשים לתוכנית המשולבת לטיפול בקשב.
טיפול בקשב
אנו מקבלים פניות חדשות לטיפול בקשב לתוכנית המתחילה לאחר חופשת הקיץ. מומלץ להרשם מבעוד מועד.
 

כל הזכויות שמורות © מוזה קידום עסקים פרסום ושיווק באינטרנט

פותח ע"י: וויז גרופ - בניית אתרים