אתה נמצא ב: דף הבית > > משובים
Share
משובים
11/10/2011 16:07

משובים והמלצות

לד"ר שולה ארזי,
 

חלפו מספר חדשים מאז הכרנו ולכן ברצוננו לבטא את הערכתנו על פועלך לאורך כל הדרך למען בננו. הגענו למכון שיר באמצעות כתבה שאותה מצאה המורה להוראה מתקנת של צ. מתחילת הדרך הבחנו בחמימות הרבה של כל עובדי המכון. היתה התמדה רבה לאורך כל הדרך על ידי כל הצוות עד להשגת התוצאות הטובות. אנו מביעים תודה על כל העבודה הנפלאה של כל אנשי הצוות. כהורים יכולים אנו כיום לומר שצ. ילד עצמאי יותר, קשוב יותר עם בטחון גדול יותר. קשיים לימודיים לדעתנו לא נעלמים לגמרי אך באמצעותכם למדנו כיצד להתמודד עם כל הבעיות. יישר כוח על כל העבודה הנפלאה!

הוריו של צ.ב.


>>>
 

בננו הגיע למכון בסוף השנה, כבר לאחר תקופה קצרה שבננו היה במכון ראינו שיפור רב בהתנהגותו. הוא הפסיק להציק לאחיו הקטן, נהיה בוגר יותר בהתנהגותו בבית ובבית הספר. סדר היום שלו כיום מאורגן טוב יותר והגבולות והחוקים מתקבלים אצלו ביתר קלות מאשר בעבר. הוא נהנה להגיע למכון וציין את היחס האישי והתומך שקבל מכל אחד מן הצוות.
הוריו של י.צ.


>>>
 

 בתנו היתה בטיפול במשך מספר חדשים. במשך תקופה זו ראינו התפתחות ושיפור בתחום הקשב והריכוז ובתחום ההבנה והבגרות הכללית שלה. היחס שהיא קבלה במכון היה לשביעות רצוננו המלאה לעניות דעתנו, המקצועיות של כל העובדים במכון שיר ובעיקר ד"ר שולה ארזי היא ברמה גבוהה ביותר. ה. התמידה והגיעה ברצון ובשמחה לטיפולים.

הוריה של ה.ד.


>>>
 

לבתנו היתה בעיית קשב וריכוז וכן קושי ביישום מטלות היומיום. היא קבלה טיפול במכון שיר והשתפרה מאוד בתחומים אלה. יחסי העובדים היו תמיד מתוך אוזן קשבת, סובלנות והקשבה לדעתנו ולבקשותינו. כמו כן קבלה טיפול אצל קלינאית תקשורת, אשר סייע לה בהיגוי נכון. עלינו לציין את החוייה המיוחדת שהיתה לה בספורט הטיפולי ובג'קוזי אותו אהבה במיוחד.

הוריו של א.ו


>>>
 

בננו מאוד אהב לבוא אליכם וכן נהנה מהשיחות האישיות ומן הטיפול באומנות. שיטת הלימוד שלכם הועילה לו מאוד. הצוות נפלא, מוכשר ומקצועי. אני רוצה לציין שהמכון פשוט מקום מקסים ונעים לכל מי שמגיע אליו, הורים וילדים, מכון שנותן המון מבחינת הכלים שיש בו. המשיכו כך! יישר כח!

הוריו של ד.ע.


>>>
 

מעבר לטיפול בקשב ובתחום הלימודי שהיה מאוד חשוב לבננו, רצינו לציין את הקשר התומך בנו ההורים שמאוד חסר לנו. כמו כן אנו מציעים לארגן ערבי הורים שיסייעו לנו בטיפול בילדינו בעתיד.

הוריו של מ.מ


>>>
 

לאחר מס' חודשים במכון התחזק מאוד הביטחון העצמי של בננו. הוא מצליח לפתח שיחה בצורה ברורה יותר ומובנת יותר. כמו כן השתפר הריכוז שלו. הופתענו לראות את רמת היצירתיות שלו בציורים ובעבודות האומנות. כל זאת הודות לצוות המסור ולטיפול המקצועי והאוהב. תודה לכם.

הוריו של ג.ב


>>>
 

מאז שבננו התחיל את הטיפול במכון פחתו באופן משמעותי התפרצויות הזעם שלו, הוא מוכן יותר לשמוע בקולנו ולציית לחוקי הבית. הוא מוכן לשבת לשיחה, דבר שלא היה קודם. כמו כן קיימת יותר קרבה רגשית בינינו לבינו. הוא התחיל להכיר באחריותו למעשיו, ושיפר את הרגליו. הוא נהיה ממושמע יותר בבית ובבית הספר. עלינו לציין כי בננו הגיע לטיפול ברצון וקיבל יחס של כבוד, חיבה והערכה מהצוות.

הוריו של א.פ.


>>>
 

שולה,

פשוט רציתי להודות ולבטא את הערכתי באלו השורות. על הרצון, על האכפתיות ועל ההרגשה הטובה של נתינה ללא גבולות מתוך שמחה ואהבה.
אני מברכת אותך ברכת הצלחה בכל התחומים ושתמיד יהיה לך כוח לתת ולעזור לאחרים. בהמון הערכה, תודה רבה.

הדפס עמוד שלח לחבר